|
|
Nanny Sterk Toernooi 2010: Theatersporters spelen met multimedia
Elk jaar organiseert Theatersportvereniging Papaver uit Alkmaar het Nanny Sterk Toernooi.
Voor het Nanny Sterk Toernooi worden verschillende Theatersportverenigingen uitgenodigd om in Alkmaar te komen spelen. Het Nanny Sterk Toernooi is onder de theatersporters een bekend evenement en de spelers zijn dan ook vereerd als ze mogen komen spelen.
Dit jaar zal het Nanny Sterk Toernooi plaats vinden op zaterdag 3 april in Provadja.
Bij theatersport spelen verschillende teams tegen elkaar waarbij zij verschillende scènes improviseren. Daar hebben ze u bij nodig. De spelers zullen u vragen om suggesties zoals een locatie, een dagelijks voorwerp of een emotie. Deze suggesties zullen worden verwerkt in grappige en ontroerende scènes.
Als u de zaal binnenkomt ontvangt u een roos die u naar de spelers mag werpen als u een scene heel mooi vindt.
Met deze ingrediënten ontstaat hilarisch en kwetsbaar toneelspel en interactie met het publiek.
Dit jaar zullen de theatersporters ‘Fijn Dank U Wel’ uit Dordrecht, TVA uit Amsterdam, Tartrek uit Haarlem en Papaver uit Alkmaar strijden om de Nanny Sterk Bokaal. Vorig jaar is deze gewonnen door Fijn Dank U Wel uit Dordrecht. Welk team zal er dit jaar met de Nanny Sterk Bokaal vandoor gaan?
Tijdens het Nanny Sterk Toernooi zijn er twee voorstellingen, de eerste begint om 15.00 uur en de tweede om 20.00 uur. Als u naar beide voorstellingen komt dan kunt u een combikaartje kopen. De toegangkaartjes zijn te reserveren bij Provadja.
| Voorstelling soort: | Theatersport |
| Datum: | 3 april 2010 |
| Tijd: | 15:00 |
| Locatie: | Provadja (theaterzaal), Verdronkenoord 12, 1811 BE Alkmaar.
Tijden: 15:00 uur en 20:00 uur.
Prijzen: middag of avond apart: € 8,50 / Combi-kaart: € 15,00
| | Reserveren: | Theater- en Filmhuis Provadja: 072-5202022 (werkdagen tussen 13.00 en 17.00 uur) OF via e-mail reservering@provadja.nl
|
|